Rokio

Je dobrý styl podnikání, který spočívá v kupování zchátralých domů a bytů, jejich opravě a poté prodeji za více peněz?

Nákup zchátralých nemovitostí a prodej opravených nemovitostí
Je dobrý tento styl podnikání, který spočívá v kupování zchátralých domů a bytů, pak je opravím a následně prodám za více?

Nejlepší odpověď
lexx

je…jakým investičním kapitálem disponuješ ? půjde řádově o melouny, chápej…

Další odpovědi
Klaproth

Pokud máš dostatek financí a dobře se orientuješ na trhu nemovitostí, tak můžeš uspět. Ale pronájmem sklepa, http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/moje-rodina-ma-sklep-myslite-si-ze-je-po-jeho-vybaveni-vhodne-ho-pronajimat, si na to nevyděláš.

sesednizkola

S rozumem ale! Konkurence je obrovska a ja jiz nekdo psal, potrebujes kapital. Zamerit se na lidi v exekuci a tak, koupit jejich nemovitost a zaplatit tak jejich dluhy, prodat za dvojnasobek a spokjeny budes ty, exekutor, prodavajici i kupujici a nemusis ani nic rekonstruovat. Rika se tomu vykup nemovitosti. Potrebujes jen prachy na vykupy a tiskarnu, na ktere si roztiskes listecky koupim byt v teto lokalite, platim hotove. Budes cumet, kolik lidi se ti ozve

McArthur

Jedni moji kamarádi tak fungují. Kupují staré domy, opravují je a následně je prodávají.

Počítej ale, že je to investiční riziko. Přijde krize a dům máš na pár let jen pro sebe.

lota

Ano, proč ne. Lepší než ty domy nechat rozpadnout.