leporela22

nákup na itesco kdy se strhnou peníze?

Dobrý den udělal jsem nákup na itesco dal jsem platbu online kartou vše jsem vyplnil ale vždy mi chodí sms s potvrzením a kodem tet nepřišlo nic objednal jsem si to na středu a peníze se strhnou až v den kdy to dovezou nemáte někdo s tímto zkušenosti?

Odpovědi
gecco

Nevím, platím kartou až v okamžiku, kdy nákup převezmu – a to je pak ´blokace´ ihned…

ReHu

Myslím, že budeš platit kartou při převzetí objednaného zboží. A ty se ti strhnou pak online.