Markéta S.

Musí se znovu platit již zaplacené aplikace na google play??

Ahoj, chtěla bych vědět, když si koupím app na google play a zaplatím ze svýho tel. čísle. Budu mít nový telefon a chtěla bych zase tu samou app. To si ji budu muset koupit znova?

Odpovědi
Dochy

Probíralo se to tu nedávno. Nákup aplikací (nejsem si jist, zda jsou nějaké vyjímky) je vázán na váš google účet. Takže pokud v novém tel,. budete mít původní google účet, dříve zaplacené aplikace stáhnete bez dalšího placení.