zjentek

Nakolik mi v níže popsaných situacích pomůžou, abych zůstal naživu?

1/ zavolám tísňovou linku a řeknu: „pomozte, jde mi o život, nemohu mluvit, prosím najděte mě“ ..a zavěsím
2/ zavolám tísňovou linku a řeknu: „pomozte, jde mi o život, nemohu mluvit, prosím najděte mě“ ..a nezavěsím
Doplňuji:
mowla: 1.jak to myslíš s tou prezentacej?
2.a jak určej ten naléhavej případ?

Odpovědi
anonym

V obou případech stejně (budeš-li pasivní) – lokalizovat telefon není problém ani časový a (v naléhavých případech) ani právní.
Pokud se ovšem budeš prezentovat tak, jako třeba touto otázkou, může být tvé jednání vyhodnoceno až jako trestný čin…
😁
Doplňuji:
Ještě doplním – lokalizovat nelze telefon vypnutý (mobil) – pouze lze zjistit (cca) jeho ´poslední´ polohu.
A pro info – v oblastech hustě pokrytých vykrývači (BTS) na jednotky metrů, v oblastech řídce pokrytých na stovky metrů.

arygnoc

je to jedno, lokalizuje sa pomocou IMEI.
v oboch prípadoch vás nájdu.

alternatívu vypnutého telefónu nebudeme preberať, nie je predmetom otázky.

:-Q

lota

Bála bych se, že nepomůžou. Možná lokalizují (teda technicky to umí určitě), možná tam časem dojede hlídka, ale pochybuji, že pokud půjde kriticky o život, že někoho stihnou zachránit.

zjentek

a co když ještě stihnu říct: jsem schovanej pod postelí, mám tak 12min., než mě zabijou

Beer4Real

by mě zajímalo kde na ty debilní otázky chodíš.

zjentek

B4R: a mě zajímá jestli znáš odpověď

zjentek

takže oni fakt přijedou na to místo, kde jsem v posledním tažení?

arygnoc

keď nie hneď, tak keď začnete smrdieť, určite.

:-Q