kapka

Nakolik by se projevil Archimédův zákon?

Kdyby v oceánech vymřel život, klesla by hladina? 🙂
Doplňuji:
No, víte o co mně jde? Já bych chtěla totiž dostat tu Nobelovu cenu, tak jsem si myslela, že jak se pořád všichni vědci bojej, že roztajou ledovce a zvýší se hladina tak, že Nizozemec, co nevyleze včas na strom bude v háji, tak bych jim navrhla, že když vyhubí ty verlyby veliký, tak by jim to zase pěkně kleslo, no, ale musim se nejdřív poradit na Odpovědích, abych tam pak na tom sympoziu neplácala nějaký nesmysle. Tak jestli teda myslíte, že by to jako šlo, tak dík, nezapomenu ve svém projevu Odpovědi zmínit. 😁 😁 😁

Nejlepší odpověď
anonym

To je zase jednou dementní otázka. K čemu Vám bude odpověď dobrá? Nechcete si jít , kapko, radši uvařit čaj a zajíst ho práškem na hlavu? ...................................................................teda, sem se vejde dlouhá odpověď, úplně nekonečná

Že by bolakova nákaza už přecházela do stadia epidemie?

Další odpovědi
Michal Kole

Možná ano

KdoSiOdJinud

Možná ano

Doplňuji:
Teoreticky i když vyndáš kamínek z oceánu tak hladina klesne. Prakticky – koho to zajímá 😁

Lukasy

To je zase jednou dementní otázka. K čemu Vám bude odpověď dobrá? Nechcete si jít , kapko, radši uvařit čaj a zajíst ho práškem na hlavu? ...................................................................teda, sem se vejde dlouhá odpověď, úplně nekonečná

Doplňuji:
Pokud tam ty mrtvoly zustanou tak ne, až se tam rozloží, někdo je vytahne nebo sežere tak ano.

Bičiště

To je zase jednou dementní otázka. K čemu Vám bude odpověď dobrá? Nechcete si jít , kapko, radši uvařit čaj a zajíst ho práškem na hlavu? ...................................................................teda, sem se vejde dlouhá odpověď, úplně nekonečná