Avatar uživatele
kapka

Nakolik by se projevil Archimédův zákon?

Kdyby v oceánech vymřel život, klesla by hladina? 🙂
Doplňuji:
No, víte o co mně jde? Já bych chtěla totiž dostat tu Nobelovu cenu, tak jsem si myslela, že jak se pořád všichni vědci bojej, že roztajou ledovce a zvýší se hladina tak, že Nizozemec, co nevyleze včas na strom bude v háji, tak bych jim navrhla, že když vyhubí ty verlyby veliký, tak by jim to zase pěkně kleslo, no, ale musim se nejdřív poradit na Odpovědích, abych tam pak na tom sympoziu neplácala nějaký nesmysle. Tak jestli teda myslíte, že by to jako šlo, tak dík, nezapomenu ve svém projevu Odpovědi zmínit. 😁 😁 😁

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: kapka

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, iceT, fcoop před 4281 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

To je zase jednou dementní otázka. K čemu Vám bude odpověď dobrá? Nechcete si jít , kapko, radši uvařit čaj a zajíst ho práškem na hlavu? ...................................................................teda, sem se vejde dlouhá odpověď, úplně nekonečná

Že by bolakova nákaza už přecházela do stadia epidemie?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

Možná ano

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
KdoSiOdJinud

Možná ano

Doplňuji:
Teoreticky i když vyndáš kamínek z oceánu tak hladina klesne. Prakticky – koho to zajímá 😁

Upravil/a: KdoSiOdJinud

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lukasy

To je zase jednou dementní otázka. K čemu Vám bude odpověď dobrá? Nechcete si jít , kapko, radši uvařit čaj a zajíst ho práškem na hlavu? ...................................................................teda, sem se vejde dlouhá odpověď, úplně nekonečná

Doplňuji:
Pokud tam ty mrtvoly zustanou tak ne, až se tam rozloží, někdo je vytahne nebo sežere tak ano.

Upravil/a: Lukasy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bičiště

To je zase jednou dementní otázka. K čemu Vám bude odpověď dobrá? Nechcete si jít , kapko, radši uvařit čaj a zajíst ho práškem na hlavu? ...................................................................teda, sem se vejde dlouhá odpověď, úplně nekonečná

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek