SniperCZ

Poradíte nako dobrou hororovou lekaci hru na Pc nebo PSP?

Hry podobne Outlast Amnesia a P.T Slenderman a at mi to jede bez lagu mam notebook ma 4RAMKY a grafiku 2.19

Odpovědi
arygnoc

aj ja mám notebook.
má 102 kláves, jeden monitor a dá sa zavrieť (2 zámky!!!).
bez lagu mi bezproblémovo beží capslock, numlock a power off.

;-Q

Quimby

Co to je za popis notebooku?
Každopádně můžeš se kouknout na sérii Dead Space, těžko říct jestli se ti nebude sekat.
Jinak laguje internet, když máš malý FPS tak se to seká.

TomPlayCz

U Slendermana se budeš lekat a bát démona bez tváře a je jedno jaký hraješ díl.
U Amnesie budeš ve středověkém hradě sbírat poznámky a bát se hnusných zrůd.
U Outlastu budeš v blázinci procházet krvavými místnostmi a utíkat zlým vrahům.
U Five nights at Freddys se budeš lekat řvoucích a strašidelných maskotů.
U Dungeon nightmares budeš procházet temnými chodbami a bát se nemrtvých.