JájsemRaibek

Naklíčí mi brambory zasazené v zemi?

V jednom nejmenovaném obchodě mají na akci konzumní brambory 5kg za dobrou cenu. Vím že podobná otázka zde již byla, ale já se zeptám jestli ty brambory musím nechat naklíčit, nebo je mohu koupit a zasadit?

Nejlepší odpověď
annas

Dnes ráno jsem se chvíli dívala na pořad Polopatě. Sice ukazovali správně naklíčené bambory, ale když předváděli,, jak je sázet, nebyl na brramborách ani jeden klíček.

Zřejmě bude ale déle trvat, než vylezou. Ale vím, ze zkušenosti, že na brambory bez klíčků, má být teplejší půda než na bramory naklíčené. Ae záleží na tom, kdy je chcete sázet.

Další odpovědi
Drap

Naklíčí samotné v zemi.