fortin

Naklepat a nařezat.

Je lepší panenku před zpracováním poklepat paličkou na maso aby změkla nebo jí stačí jen nařezat?
Doplňuji:
To: annas, dříve se používal koberec nebo se dávala do kufru. Sáček se protrhne.

Nejlepší odpověď
annas

Quentosi, vtipná odpověď.

Pro fortina:
Vepřovou panenku nakrájíme na hrubší plátky, velmi mírně a jemně naklepeme, okořeníme, osolíme a připravujeme. Nakrájené plátky dáme do mikrotenového sáčku a poklepeme paličkou přes sáček.

Další odpovědi
quentos

jestli myslíš tu zdejší uživatelku s tímhle nickem, tak na tu neplatí nic ;{)))))))=
Doplňuji:
annas: dík, tak to bylo i myšleno. Masu totiž prd rozumím ;{)=

Džanička

Panenka se nemusí vůbec klepat,stačí když se jemně pomačká klouby na prstech,je to velice jemné masíčko.

pimpinella

Neklepat!