Drap

Nakládá někdo bazalku a jiné bylinky do oleje ? A jak ?

Nejlepší odpověď
hanulka11

já dělám různé oleje -koupím dobrý olivový olej a jednoduše tu bylinku do něj vložím , nebo česnek/celé stroužky,/ feferonky, olej má pak výbornou chuť na saláty i na přípravu jídel- mám na to menší šroubovací lahve 1/4 l

Další odpovědi
hanny 2

Můžete si vyrobit bazalkové pesto – zde je recept i s videem :http://video.va­reni.cz/bazal­kove-pesto-k-testovinam/

tatanka

Bylinky nasekat, nebo lépe natrhat prsty a naložit do olivového oleje. Určitě je možno přidat lehce soli.