Akilm

Pomůžete najít film dle popisu?

Film začíná student se učí doma.Po stěně domu vyleze po laně jeho přítelkyně je celá v černém a kukle na hlavě.On se lekne. Dívka mu připomene že ráno odjíždějí s jejími rodiči na dovolenou na pronajatou loď na moře.On ale zaspí a nestihne s nimi odjet.Tak odletí letadlem aby je dohnal ale jsou v tom různé zápletky s drogami a tu loď s tou rodinou dívky unesou na moři piráti a student je nakonec všechny zachrání.Ten film jsem viděl někdy před dvaceti lety v slovenské satelitní VTV s českým dabingem.Prosím jestli někdo nezná název filmu.Děkuji.

Najít film

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Odpovědi
Edison

Celé to oprav, ať je z toho smysluplná OTÁZKA.