roxy52

Najednou se mě na NTB udělala hodně širokoúhlá obrazovka.

Všechno jako Ctrl-,atd nepomohlo.Mám široký i ty ikony a nejde to zmenšit.Ani nejde v nastavení to rozlišení obrazovky.Je tam 800–600 pixelů a nejde to předělat.Nevíte někdo,co s tím ?
Doplňuji:
V nouzovým to bylo totéž.

Nejlepší odpověď
Hlada

Vypadá to na nefunkční ovladač grafiky. Vzpomeňte si, co se s počítačem dělo před poruchou. Jestli to k ničemu nepovede, použijte bod obnovení. Když nepomůže ani ten, odinstalujte ovladač grafiky ve Správci zaříení a restartujte PC. Můžete ho také nainstalovat v nejnovější verzi ze stránek výrobce grafiky. Neběží vám systém v nouzovém režimu?