Agikiki9

Najednou mi v ipadu zmizely připomínky atd.. Ani mi nejdou přidávat. Co s tím mám dělat ??

Doplňuji:
Zmizeli i vě i v kalendáři a kontakty :(

Odpovědi
Camel.Jbc

Zkus ho pripojit k PC spustit itunes a dat obnovit ze zalohy… pokud ho mas alespon obcas pripojeny vrati ti ho do stavu treba pred mesicem, tydnem.. prijdes ale o nedavne ulozene veci (kontakty, postuy ve hrach.....) nebo tam mas polozku „obnovit ipad“ neni u toho ze zalohy.. nejdriv bych zkusil to obnoveni ze zlohy a podival se jaky je datum u te zalohy. Musis to delat na pc/nb ktery je pro ten ipad primarni (ne u kamarada ktery ma take ipad, iphone)