marci1

Najedli byste se s korejskými kovovými hůlkami?

V rádiu jsem dnes zaslechla, že Korejci jí jídlo kovovými hůlkami. Zažili jste to někdy? Zvládli byste to? Neklouže to? 🙂
http://www.vi­talorient.cz/pro­duct/vo-000009

Nejlepší odpověď
anonym

Nejedl bych s hůlkama,všechno by mi padalo,ale jednou jsem jedl s Panem Hůlkou.

Další odpovědi
Lamalam

Kovové neznám, ale bambusovými nebo dřevěnými hůlkami jíst umím. S kovovými bych musela potrénovat.

Domi Mašinka

Já sem si to víc vychutnala příborem, ale ano jde to…není to tak zlé :)

anonym

Ano, jedl, ale použití těchto hůlek mělo za následek, že většina jídla byla na ubruse, ale i tak… zasmáli jsme se.

Udivuje mne Jugar: V.H. byl jeho kamarád, s Karlem Gottem pomalu přítel, jedl s Hůlkou… mám mu snad závidět?

gecco

Barbakane – nezáviď, nemáš co…
😉
Já se zase osobně potkal s Livií Klausovou – a nemohu tvrdit, že jsem ji šu…, ehm, že by si na mne vzpomenula…
😉