dust8

Najedli byste se i čínskými hůlkami?

Najím se masa, polévky atd. 2. p.

Najíst se hůlkami – čím 7. p., tedy pomocí hůlek., nikoliv najíst se hůlek.

Nejlepší odpověď
jáára

Ne. Jsou ze dřeva nebo z bambusu. Na to nemám zuby.

Další odpovědi
Edison

Dokonce i bez nich, kdyby to bylo potřeba. 😁

Drap

Ano

Hufnágl

… bůček je bůček

Arne1

Ano. A pokud ti dělají potíže, tak si najdi návod jak si pomoci obyčejným prádlovým kolíčkem.

dust8

Koukám, že jsem češtinářsky pohořel. Chybí mi v otázce písmeno [s] čili (i s … hůlkami). Teď to zní jak sníst samotné hůlky.

annas

Máte to dobře.

Najím se čeho – masa, tedy i čínských hůlek x najím se masa hůlkami, příborem – za jejich pomoci.

--
U jááry jsem dala omylem bod.

jáára

zavřou krámy a budeme žrát čínský hůlky. akorát to dodání 30–90 dní.

jáára

sranda muší beit.

Edison

I bůček se dá jíst rukama… I hůlkama… 😁

dust8

Sakra. Hned bych si dal. xD