Avatar uživatele
anonym

Najdu vubec nejakou praci ??

Dobrý den dnes jsem byl na pohovoru ohledne zamestaní bohužel neuspesne uz po 2.Najdu vubec nejakou praci ??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5097 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Nevěšte hlavu,až budete chodit minimálně na dva pohovory týdně,jako můj manžel,tak pak teprve uvidíte jak je to flustrující. Že Vás dvakrát odmítli ještě nic neznamená.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Dvakrát, a už je hlava svěšená? Dneska je to malá bitva,sehnat…A ne­mám tušení,jakou práci sháníte.Když už se dělají pohovory na skladníka,včetně životopisu..Podle statistiky je 16 uchazečů na 1 místo.To je uklidňující,že?
Záleží i na lokalitě.Někde práce je,jinde je to horší a někde je to …
Nevěšte hlavu, se svěšenou nenajdete se zárukou nic.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lucimia

Přítel už byl asi na 20 pohovorech a nic, pravda teprve dokončuje VŠ, ale hledá si práci už teď a nemůže vůbec nic najít. Je to hrůza ta nezaměstanost. Zkoušejte dál a dál, až se někde chytnete. Jinou radu neznám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Určitě ano. Chce to si před pohovorem udělat dobrou náladu, ne pár panáky 🙂, zvednout si sebevědomí a dát najevo, že něco víte a umíte. A aby si byli vědomi, že když vás nevemou, že ONI o něco přijdou.
Práce je dost, jen si ji přitáhnout.
Hlavu vzhůru a dívat se nahoru, tam je, tedy zase bude, sluníčko. Dole na zemi se nic nenajde, většinou,a ještě to kazí náladu 🙂.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
klapalfr

Jak už tu někdo psal, důležité je neztrácet hlavu. Chce to čas. Mně se také nové zaměstnání nepodařilo najít hned na první pokus. Jestli pro vás můžu mít jeden tip, tak zkuste pravidelně projíždět volné pracovní nabídky na různých pracovních portálech. Já za sebe můžu doporučit třeba tento https://www.hit­prace.cz/ Tam totiž mají často pracovní nabídky, které třeba na jiných webech nemají.

před 1470 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek