tuCZek

najdu elektrikáře který má práci jako koníček pro konzultace?

termoelektrika,mag­netický generátor,a podobné
Doplňuji:
Nezlobte se že sháním tady,ale nevím kde jinde.
Jde jen o pokec,rady a podobně a zadarmo :) takže nechci otravovat firmy atp.

Nejlepší odpověď
anonym

Doplním jen toma, jenž má samozřejmě pravdu.
Pokud by ses skutečně o tento obor zajímal, dávno bys znal odborné portály, z nichž na největší (včetně diskuze), který my, profíci využíváme už od r. 1998, máš odkaz ve zdroji:

Zdroj: http://diskuse­.elektrika.cz/

Další odpovědi
tom004

Inzerce patří na jiné stránky.
Doplňuji:
To bylo jenom upozornění,určitě ne zlobení se. Odkaz od >Dr.Axl<,je moc dobrý. Určitě se tam dá sehnat víc uživatelů,kteří budou rádi spolupracovat. Přeji hodně štěstí.

Mapel

Odkaz na elektrika.cz není moc šťastný. Není to poradna, ale odborná diskuze profíků. Mnohé příspěvky jsou mazány, protože to není poradna pro širokou veřejnost. Zde se upřesňují detaily pro konečné řešení. Co se týká odborných věcí už mi někteří psali. Mohu poskytnout mojí služební adresu masek@sonepar.cz. Pokud bude dost času, tak odpovím, ale spíše řeším zadané konstrukce.
Doplňuji:
Pro doplnění připojuji pravidla tohoto portálu

http://elektri­ka.cz/data/clan­ky/navod-k-pouziti-diskusniho-fora-portalu-elektrika.cz

tuCZek

… a o to jde. Nehledám odborné portály,ale trpělivého kutila,který by zkusil úplnému laikovi pár věcí osvětlit,někde poradit,něco vyvrátit.