Najdu dokument na netu, když znám pouze jeho název?

Dobrý den, chci se zeptat, stačila jsem si ve škole opsat pouze název dokumentu, ale nemůžu ho na internetu nikde najít, existuje na to nějaký program? Děkuji

Odpovědi
www

Ne každý dokument je na netu, tedy buď používáš špatný název, nebo tam není vůbec a žádný program na to neexistuje.
Zkus použít podobná klíčová slova ve vyhledávači a možná to najdeš.
Zkušenost

lota

Program, resp. server – Google.com. Ten to většinou najít dokáže, pokud to tedy někde je skutečně zveřejněné. A to vždy být nemusí.