Najdou se nějaké rozdíly ve významu skutečnosti mezi generovaným, vygenerovaným a náhodným obsahem/systémem a podobně?

Něco je generováno.
Něco je vygenerováno.
Něco je náhodně vytvořeno.

Jaké budou v těchto pojetích rozdíly pokud se jedná o stejnou věc a ve stejném množství?

Nejlepší odpověď
Dochy

„generováno – vygenerováno“ vid nedokonavý-dokonavý

  • Může být na základě jiných dat

„Náhodně tvořeno-vytvořeno“

  • Na rozdíl od generováno-vygenerováno je zde upřesnění, že výtvor není založen na nějakých originálních smysluplných datech.

Ale ještě záleží na kontextu (náhodně – z náhodných dat, nebo v náhodnou dobu?)