dust8

Najdou se i více uřvané filmy jak série Princezny ze mlejna?

Nejlepší odpověď
Kepler

Určitě. Třeba emérický fim Vřískot z r . 1996, Texaský masakr motorovou pilou, nebo sovětské filmy o 2. sv. válce. URÁÁÁ!!!

Další odpovědi
Kelt

Nechápu proč zrovna toto adjektivum ? Nemusel ses dívat, když se ti to nelíbí.

aliendrone

Také nechápu v jakém smyslu tu „uřvanost“ myslíš, takže těžko odpovědět. Víš OPRAVDU kde se nachází na dálkovém ovládání tlačítka označená „Volume“? ;) :)

paul1

Mně nějak uřvaný nepřipadal, rád se na něj kouknu i příště, zvlášť mne baví výkon Ivety Blanarovičové, ale i jiných herců a hereček

cochee

Kelt, aliendrone: zde se musím dust8-a trošku zastat, vím přesně, jak to myslí. Rozhodně nejde o celkové „volume,“ ale o to, že hlavní postavy, které jsou na obrazovce podstatnou dobu, nemluví normální dikcí, ale řvou. Uberu-li však kvůli toho „knedlík“, neuslyším ostatní postavy, které neřvou, takže zde „volume“ není řešení. Řve čertík, řve vodník, občas řve mlynář. Mě osobně z toho za chvíli bolí hlava, proto řadím Princeznu ze mlejna mezi své neoblíbené pohádky, bohužel.

aliendrone

Popravdě jsem si něčeho takového nevšiml, ale je fakt, že jsem filmu nevěnoval moc pozornosti, však víš – vánoční čas, chlastík, žrádlo a jiné MNOHEM zajímavější věci. Tož může být i tak. Já jsem chvíli přemýšlel o i tom, jestli to nemyslí jako „doják“ (např. film Titanic s L. di Capriem), ale to jsem nakonec zavrhl. ;) :)

cochee

:DD ..uřvaný doják… 😁

led

aliendrone, ja poznám aj tlačítko Off

aliendrone

led>>> Převzácná noční hvězdo, asi došlo k mýlce. Já psal o dálkovém ovládání TV apod. zařízení, v žádném případě jsem neměl na mysli tlačítko na ovladači mužského života! ;) :D :D