Avatar uživatele
dust8

Najdou se i více uřvané filmy jak série Princezny ze mlejna?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1726 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Určitě. Třeba emérický fim Vřískot z r . 1996, Texaský masakr motorovou pilou, nebo sovětské filmy o 2. sv. válce. URÁÁÁ!!!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kelt

Nechápu proč zrovna toto adjektivum ? Nemusel ses dívat, když se ti to nelíbí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Také nechápu v jakém smyslu tu „uřvanost“ myslíš, takže těžko odpovědět. Víš OPRAVDU kde se nachází na dálkovém ovládání tlačítka označená „Volume“? ;) :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Mně nějak uřvaný nepřipadal, rád se na něj kouknu i příště, zvlášť mne baví výkon Ivety Blanarovičové, ale i jiných herců a hereček

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
cochee

Kelt, aliendrone: zde se musím dust8-a trošku zastat, vím přesně, jak to myslí. Rozhodně nejde o celkové „volume,“ ale o to, že hlavní postavy, které jsou na obrazovce podstatnou dobu, nemluví normální dikcí, ale řvou. Uberu-li však kvůli toho „knedlík“, neuslyším ostatní postavy, které neřvou, takže zde „volume“ není řešení. Řve čertík, řve vodník, občas řve mlynář. Mě osobně z toho za chvíli bolí hlava, proto řadím Princeznu ze mlejna mezi své neoblíbené pohádky, bohužel.

před 1725 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Popravdě jsem si něčeho takového nevšiml, ale je fakt, že jsem filmu nevěnoval moc pozornosti, však víš – vánoční čas, chlastík, žrádlo a jiné MNOHEM zajímavější věci. Tož může být i tak. Já jsem chvíli přemýšlel o i tom, jestli to nemyslí jako „doják“ (např. film Titanic s L. di Capriem), ale to jsem nakonec zavrhl. ;) :)

před 1725 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

:DD ..uřvaný doják… 😁

před 1725 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

aliendrone, ja poznám aj tlačítko Off

před 1725 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

led>>> Převzácná noční hvězdo, asi došlo k mýlce. Já psal o dálkovém ovládání TV apod. zařízení, v žádném případě jsem neměl na mysli tlačítko na ovladači mužského života! ;) :D :D

před 1725 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek