Avatar uživatele
Elile

Najdou se i normální lidé?

Vyzkoušela jsem pár videohovorů na Chatroulette, celkem jich bylo asi tak 8. Jenže všichni lidé, s jimiž mě to spojilo, před kamerou masturbovali.. Nemáte někdo zkušenost, zda se dá nějak na Chatroulette narazit i na lidi, kteří nejsou úchylní? Neříkám, že je masturbace něco nepřirozeného nebo úchylného, ale řekla bych, že když mají tito lidé potřebu se u toho ještě zviditelňovat už to tak normální nebude..Proto se ptám, narazil jste někdo na této stránce na normálního člověka?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4244 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hohny

No už jsem tam nějakou dobu nebyl, ale musíte mít trpělivost a vycvičit si oko na tu nehezkou věc a automaticky přepínat dále. Už jsem narazil na spoustu normálních lidí, psal jsem si s holkou z Belgie, Anglie, USA. Celkem jsem se pobavil s partou černochů z Brazílie, kteří měli trochu vypito. Zkrátka občas to za to stojí, proklikat se těmi 10ti údy a čekat na někoho sympatického.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
RyuzakiKate

Jo, narazila, bylo to s několika spolužačkami. Když jsem to zkoušela sama, tak jsem spíš ze zvyku furt klikala dál a dál a nevšimla si, že kolikrát jsem přeskočila i někoho, kdo se zdál v pohodě, litovala jsem. Dvakrát se mi teda podařilo zastavit, oba byli milí, ale něco vyžadovali, že jo… :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Tak tam jednoduše nechoď, nebo čekej na jinou verzi.
Další ve zdroji

Zdroj: technet.idnes­.cz/dost-bylo-penisu-chatroulette-chce-skutecnou-komunikaci-s-nahodnymi-cizinci-1wl-/sw_internet.as­px?c=A100824_163416_sw_in­ternet_pka

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nechodím na podobné stránky, takže nenarazil

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek