Elile

Najdou se i normální lidé?

Vyzkoušela jsem pár videohovorů na Chatroulette, celkem jich bylo asi tak 8. Jenže všichni lidé, s jimiž mě to spojilo, před kamerou masturbovali.. Nemáte někdo zkušenost, zda se dá nějak na Chatroulette narazit i na lidi, kteří nejsou úchylní? Neříkám, že je masturbace něco nepřirozeného nebo úchylného, ale řekla bych, že když mají tito lidé potřebu se u toho ještě zviditelňovat už to tak normální nebude..Proto se ptám, narazil jste někdo na této stránce na normálního člověka?

Nejlepší odpověď
Hohny

No už jsem tam nějakou dobu nebyl, ale musíte mít trpělivost a vycvičit si oko na tu nehezkou věc a automaticky přepínat dále. Už jsem narazil na spoustu normálních lidí, psal jsem si s holkou z Belgie, Anglie, USA. Celkem jsem se pobavil s partou černochů z Brazílie, kteří měli trochu vypito. Zkrátka občas to za to stojí, proklikat se těmi 10ti údy a čekat na někoho sympatického.

Další odpovědi
RyuzakiKate

Jo, narazila, bylo to s několika spolužačkami. Když jsem to zkoušela sama, tak jsem spíš ze zvyku furt klikala dál a dál a nevšimla si, že kolikrát jsem přeskočila i někoho, kdo se zdál v pohodě, litovala jsem. Dvakrát se mi teda podařilo zastavit, oba byli milí, ale něco vyžadovali, že jo… :)

www

Tak tam jednoduše nechoď, nebo čekej na jinou verzi.
Další ve zdroji

Zdroj: technet.idnes­.cz/dost-bylo-penisu-chatroulette-chce-skutecnou-komunikaci-s-nahodnymi-cizinci-1wl-/sw_internet.as­px?c=A100824_163416_sw_in­ternet_pka

Drap

Nechodím na podobné stránky, takže nenarazil