dust8

Najdou se i hořčejší piva jak krušovická královská 12ka?

Na obalu se píše: Nekompromisní dvanáctka ze žateckého chmele s výraznou hořkostí a plnou chutí.

Nejlepší odpověď
annas

Minipivovar, který vznikl pro zábavu. Vaří nejvíce hořké pivo v

Ležák Kocour, Samuraj, nejhořčejší pivo Quarterback.

https://byznys­.ihned.cz/inspi­race-pribehy-uspesnych/c1-58960530-minipivovar-ktery-vznikl-pro-zabavu-vari-nejvice-horke-pivo-v-cesku

Ale uváději se i další. Zřejmě chce vyzkoušet, každý má jinou chuť.

"Nejhořčejší pivo na světě

České pivo mívá na stupnici hořkosti IBU číslo 30. Pro srovnání, hodně hořká, silně chmelená IPA má 100. Kanadský pivovar Flying monkeys ale vyrobil pivo Alpha Fornication, jehož IBU je 2500. Podle hodnocení (na Rate Beer jsou tři) se ale zřejmě dá vypít

https://www.for­bes.cz/pujdete-dnes-na-pivo-9-domacich-i-svetovych-znacek-ktere-byste-meli-vyzkouset/

Další odpovědi
Arne1

Určitě a bude jich hodně. Seznam se s nabídkou malých pivovarů a s nabídkou netradičních piv v supermarketech.