Filip84

Najdete správně všecky evropské státy v roce 1914? Otestujte se v kvízu!

Tady:

https://www.ge­oguessr.com/se­terra/cs/vgp/3­480

je zeměpisný kvíz – mapa Evropy v roce 1914.

Kdo má chuť a zájem, může otestovat své historiograficko – zemězpytné znalosti a podělit se o výsledek s ostatními.

Výsledek sdílíte snadno: napíše vám to čas a procento. Procento vyberete, ideálně ještě do odpovědi napíšete přesně a dopíšete čas. Já měl 100%, 1:13.

Hodně štěstí! 😎😃

Nejlepší odpověď
Pepa25

100%

0:44

Docela jednoduché, ale díky za odkaz na web. Třeba švédské provincie nebo španělské řeky budou výzva 🙂

Další odpovědi
Mravenec

80 - 99%

85 % za 1:54. Nejsem žádný znalec historik, takže jsem to bral spíše jako slepou mapu současnosti. 😂😂

paul1

100%

Zadařilo se, na 100% jsem to uhrál za 1,67.

Emefej

80 - 99%

96%, přehodil jsem Belgii a Nizozemsko.

VaclavZeman

100%

Za 0:50. Něco si ještě z geografie gymnaziálního typu pamatuji. Ale toto bylo směšně lehké. Děkuju.

Dochy

80 - 99%

96% asi 2:14. Přiznávám, že jsem několikrát spíše hádal.

Filip84

Pepa: Nebo japonské prefektury! 😎😅

Věštibull

Příspěvek smazán administrátorem.

Filip84

Emefej: Vidíš to, tak tohle bych fakt nečekal! 😅 Ale, jako, stane se, každý jsme jiný. Mi se, zase, pořád plete Litva – Lotyšsko – Estonsko, tak si pamatuju, že je to odspodu nahoru. 🤦‍♀️😅😅

Filip84

Mravenec: Tak Tos zvládl dobře, jako! 😎

Ono, mi to přijde jednodušší, než dnešní mapa. Ale tak, víš co, každý to máme jinak! 😅