Najdeme mezi nami " rekordmana " – ku, v dlouhotrvajicim manzelstvi ? ( ja to tedy asi nebudu ) 🙂 Kolik let jste svoji

Nejlepší odpověď
tom004

Letos,v březnu,41 let­.A,je to pořád fajn. 🙂
Doplňuji:
To,mně v tom,fakt necháte?

Další odpovědi
dědapetr

V září 35let a pohoda.

arygnoc

tom:

to by chtělo medaili.
já vydržel 18 let.
a stačilo (aby jste si nemysleli – bylo to hezký, ale všeho moc škodí).

panenka

Tento rok to bylo 13 let co jsme s manželem spolu

led

My sme len krátko svoji, kristové roky –33. Dávali sme si na čas.

  • iv- priznajte sa a vy vo svojich 90 rokoch?

Andělé

Před 19 lety v březnu jsme spolu začali chodit,ale manželé jsme byli jen 5 let ☹
Aniž bychom to oba věděli,brali jsme se ve stejný den,jako rodiče bývalého manžela.

fablen

letos 20.dubna tomu bylo 20 let

hanny 2

Letos 15.prosince to bude 32let.

dudu

Na Toma nemáme – jen 38 let a celkem v pohodě jedeme dál.

anonym

Tome , opravdu to tak je ! 🙂 -iv-