Nerevarin

Najde se zde nějaký chudák, který jde stejně jako já zítra do práce?

Velmi, velmi vtipné. Doporučená kategorie pro tuto otázku je Volný čas a hobby.

Nejlepší odpověď
mosoj

Pracoval jsem téměř celý život v nepřetržitém provozu. Na Štědrý den odpolední, noční, na Silvestra taktéž a za chudáka jsem se nepovažoval a ani nyní nepovažuji.

Další odpovědi
pusinka50

Jestli tě to utěší, tak já jsem v práci včera i dneska do zítřejšího rána a velikonoční pondělí akorát prospím do večera. ☹ ☹