Moni27

Najde se tu někdo prosím, kdo ví kde najdu na internetu:

stránku, kde bych si normálně mohla stáhnout a vytisknout ČESKÝ manuál na foták NIKON COOLPIX L120 ? už ho sice stáhnutej mám v pdf formátu, ale nejde vůbec tisknout mají ho nějak zabezpečený nebo nevim ☹ jedu na dovolenou a chtěla jsem si ten manuál vzít seboua né celej počítač 🙂 Prosím prosím najděte se někdo. Hezký den a děkuji za odpověd…
Doplňuji:
geOrge: mos děkuji ale bohužel to nejde ani přes tu stránku www.pdfunloch.com poslala bych Vám to na email ale nevim adresu jestli by jste to prosím nezkusil?

Nejlepší odpověď
y

na co stahovat? vytvoř noví textový dokument z původního ctrl+c do nového ctrl+v a tisk

Další odpovědi
anonym

pdf soubor můžete snadno odemknout, pak tisknout půjde … umí to služba PDF UNLOCK http://www.pdfun­lock.com/

Danča84

jak píše Y: otevři si word ve svém pc, text z internetu označ myší, zmáčkni ctrl+c, přejdi na word, vlož tam zkopírovaný text pomocí ctrl+v a vytiskni to z wordu:-)

P.T.

A co takhle jednoduše zavolat na zákznickou linku českého NIKONu a požádt je o zaslání na mejl?