LuK4S3k CZ

Najde se tu hráč Assassin´s creed brotherhood ?

Já to totiž hraju a mám problém už jsem udělal misi něčekaná návštěva a teď mám udělat nějakou misi že zničím válečné stroje o kterých jsem se dozvěděl v předchozí misi. Jenže mám problém že bod mise je až za hranicí na mapě kam až můžu jít a já nevím co mám udělat aby se mi ta část mapy zpřístupnila nevíte prosím jak to udělat ?

Nejlepší odpověď
Nerevarin

Tady dost těžko. Zkus to na games.cz, nebo na fórech Steamu. Pokud máš zákys, občas pomůže i video na Youtube. Když tam zadáš název mise apod, tak tam uvidíš jak na to.