bolak

Najde se někde online stránka na automatické doplňování čárek mezi slovy v českém textu?

Tím samozřejmě nemyslím, aby mi to mezi každými dvěma slovy doplnilo čárku, kdyby náhodou chtěl někdo hnípat…
Doplňuji:
vaiko: Tak tak. Myslím program kterej by mi doplnil v dlouhých souvětích čárky. Nějak to s nima pořád neumím. Vě škole sem tam vždycky kreslil takový mikročárky o tloušťce lidského vlasu, aby si mohla češtinářka vybrat. Stejně tak, když jsem si nebyl jistej vyjmenovaným slovem, tak jsem psal ypsilo s tečkou. Říkal jsem tomu obojetný íčko. Druhej den, když se rozdávaly známky, si mě pak zavolala učitelka ke stolku, abych ji pár věcí objasnil ale to už jsem věděl, to už jsem si mezitím zjistil…

kamila44444: Dobrej pokus, vyšlo ti to. ;)

Odpovědi
kamila44444

Když jsem si ten tvůj článek přečetla celý, tak jsem ho moc nepochopila. Ale jestli myslíš jako „trénování“ češtiny- doplňování čárek, tak tady je pár stránek, co jsem našla:
http://www.oces­tine.cz/testy/in­terpunkce-carky-v-souveti/doplnovani-slov-i/psani-carek-ve-vetach-305/

http://pravopis­ne.cz/2011/04/­doplnovani-carek-do-vety-33-bohumil-hraba/

Nebo si v uč. najdi nějaký text, který opíšeš bez čárek, pak je doplníš a pak si to zkontroluješ.

vaiko

To já jsem ho pochopil dobře že myslí něco co by mu automaticky doplňovalo čárky do vět ale bohužel jsem na netu nic nenašel takže nezbývá než se to naučit :(

jajajaja

Normálně si to napíšeš ve wordu a ono ti to všechno zkontroluje, co budeš mít špatně to podtrhne. Nebo aspon mě to jde, jo a pak mě napadá, že je celkem logický kde se dělají čárky, jenom si to přečtu, a kde zpomalím tak tam je čárka :) ale nefunguje to vždy :(