Shizuka

Najde se nějaká dobrá hra ?

Dostala jsem nový počítač .. ale je problém že nevím co hrát ..
Poradí mi někdo nějakou super, myslím že se tomu říka MMORPG no takový
styl hry jako 4story,metin2,wow atd … tak takovou hru .
prosím vás nepište mi sem hry (4story,aion,me­tin2,wowko,le­ague2(nebo jak se to jmenuje) MicroVolts,god­swar,minecraf­t,The Secret World… :D
_____
Jo a ještě nezná někdo hru Age of Wushu ? vypadá to úžasně
asi protože je to tak japonské a já japonsko zbožnuju :3
Doplňuji:
Huxa: Jooo Anime je můj život (jsem otaku :3) a dotu už hraju
dlouho a dvojka je super
Conchus: Šachy neumím :P

Odpovědi
huxa

jestli se ti líbí japonské věci, anime, doporučil bych Dota 2, loni vyšla a je to krásná hra :)

Conchus

Už několik tisíc let je nejoblíbenější hra zvaná šachy