JanyOK

Najde se ještě investor, který by investoval více jak 20 milonů?

To není mysleno s nadsázkou, ale vážně

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě, investorů co mají peníze je spousta a investice 20 mil neni až tak velká. Problém ovšem je přesvědčit je, aby ten konkrétní nápad zainvestovali. Každý se snaží s minimálním rizikem zajistit co nejrychlejší návratnost a odpovídající zisk.Pokud je dobře zpracovaný záměr a dobrý nápad, tak takovou sumu je ochotna i zainvestovat téměř jakákoli banka.

Další odpovědi
tom004

Tak,až se ozve,taky bych s ním pohovořil 🙂