annas

Najde se člověk, který má skutečné zázračné magnetické schopnosti?

Každý z nás má kolem svého těla slabé elektromagnetické pole. Ale nedovedeme je využít …

Nejlepší odpověď
vagra

Britský deník Teh Daily Mail píše o Brendě Allison, ženě podivudhodných schopností.
Je na sobě schopna „udržet“ přisáte kovové předměty třeba i celých 45 minut. „Nelétají ke mně, ale když je dám blízko mé kůže, cítím pnutí. Mají tendenci zůstat déle, pokud jsou blízko kostí – nevím proč,“ vysvětluje zázračná žena. Podle lékařů je její elektromagnetické pole v těle vyšší než u ostatních lidí. Někteří se domnívají, že to je způsobeno stresem. Allison má potíže už odmalička.
Svojí neobvyklou silou totiž přerušuje televizní signál, vyřazuje z provozu alarmy či zhasíná žárovky.

Zdroj: http://www.me­tro.co.uk/weir­d/838618-human-magnet-brenda-allison-experiencing-metal-fatigue

Další odpovědi
Maggie.b

Moje máma si s tímhle hraje! Má na to takovou věc a vypadá to jako triangl. Chodí pomalu a když dojde do elektromagnetického pole, tak se ta věc pootočí a dá nám jako kdyby takový „signál“ kterým poznáme, že jsme v poli.