Avatar uživatele
Womrix

Nainstaluju program, na ploše se mi vytvoří zástupce. Následně program odinstaluju, ale zástupce zůstane na ploše.

Jak mám zástupce na ploše odstranit?
Doplňuji:
Ikona nejde smazat ani ručním přesunutím do koše, ani klávesou Delete.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? irij, iceT před 4715 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Travis

Zkuste restartovat počítač.. Je možné, že nějaká část programu zůstala otevřená a proto ikona nejde odstranit..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hykam

Chytněte ho myší a přetáhněte do koše.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
geoorg

Zkusil bych program CCleaner ( http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/optimali­zace_systemu/ccle­aner/?g[hledano]=ccle­aner&g[oz]=3.06­.1433 )

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Mě to tak dělá u odinstalace her,pokud mi zůstane zástupce na ploše a nejde odstranit,pokaždé po restartu je pryč.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MILAN1961

Používám Advanced system care,ten obsahuje i odinstalátor s důkladným skenem registrů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Pokud je program správně odinstalovaný, můžete zástupce bezpečně odstranit kliknutím na jeho ikonku pravým tlačítkem myši (volba „odstranit“)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
irij

Velice dobré výsledky mám s programem REVO UNINSTALLER. Tento program odstraní vše,co v počítači normálně ještě zůstává po odinstalování programů. Ke stažení na SLUNEČNICI.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Skalda

Uplně nejlepší program na odinstalci programů je RevoUninstaller. Odinstaluje a rovnou provede sken zbyvajicich registru a souboru, ktere muzete vymazat. Troufam si rict ze pokud bych nebyl linej pouzivat vzdy tento program nebylo by potreba zadnych cisticich programu aka ccleaner atd…

Tak koukam ze uz nekdo o revo psal. Doplnim ze jeste zvlada odinstalovat aplikace „nasilne“. Tzn ze app ktere nejdou odinstalovat standartnim zpusobem.

Zdroj: http://www.re­vouninstaller­.com/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek