Womrix

Nainstaluju program, na ploše se mi vytvoří zástupce. Následně program odinstaluju, ale zástupce zůstane na ploše.

Jak mám zástupce na ploše odstranit?
Doplňuji:
Ikona nejde smazat ani ručním přesunutím do koše, ani klávesou Delete.

Nejlepší odpověď
Travis

Zkuste restartovat počítač.. Je možné, že nějaká část programu zůstala otevřená a proto ikona nejde odstranit..

Další odpovědi
Hykam

Chytněte ho myší a přetáhněte do koše.

geoorg

Zkusil bych program CCleaner ( http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/optimali­zace_systemu/ccle­aner/?g[hledano]=ccle­aner&g[oz]=3.06­.1433 )

iceT

Mě to tak dělá u odinstalace her,pokud mi zůstane zástupce na ploše a nejde odstranit,pokaždé po restartu je pryč.

MILAN1961

Používám Advanced system care,ten obsahuje i odinstalátor s důkladným skenem registrů.

barnajka

Pokud je program správně odinstalovaný, můžete zástupce bezpečně odstranit kliknutím na jeho ikonku pravým tlačítkem myši (volba „odstranit“)

irij

Velice dobré výsledky mám s programem REVO UNINSTALLER. Tento program odstraní vše,co v počítači normálně ještě zůstává po odinstalování programů. Ke stažení na SLUNEČNICI.

Skalda

Uplně nejlepší program na odinstalci programů je RevoUninstaller. Odinstaluje a rovnou provede sken zbyvajicich registru a souboru, ktere muzete vymazat. Troufam si rict ze pokud bych nebyl linej pouzivat vzdy tento program nebylo by potreba zadnych cisticich programu aka ccleaner atd…

Tak koukam ze uz nekdo o revo psal. Doplnim ze jeste zvlada odinstalovat aplikace „nasilne“. Tzn ze app ktere nejdou odinstalovat standartnim zpusobem.

Zdroj: http://www.re­vouninstaller­.com/