sofid

Nainstalovaný Microsoft Office 2010

Před asi pul rokem jsem si nainstaloval Microsoft Office 2010, spolěčně sním i chytrý program který obejde zaplacení a můžu ho mít ´´pořád´´ do včerejška mi šel bez problému ale včera mi zničeho nic napíše že do konce platnosti trvá 29 dní, jak je to možné, když mi to ten předchozí půl rok nic neukazovalo? Ale ukazuje to až teď?
Předem děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
Bedy

Prostě Vás chytli, co na to jiného napsati?
Pokud chcete používat Microsoft Office, tak si jej kupte, nebo si nainstalujte jiný kancelářský balík, který je zdarma. Mimo známého OpenOffice mohu doporučit Kingsoft Office, populární zejména mezi uživateli Androidu. Kingsoft Office je velice podobný Microsoft Office, co se týká vzhledu a ovládání. Je tam i mnohem lepší kompatibilita.

Další odpovědi
brillant

Používejte legální software a problém mít nebudete.

badisko

Nejspise ti tvuj chytry programek nasel antivirus a odstranil ti nejakou jeho soucast a office ti tim padem zacal jako trial …nemohu jinak nez ti doporucit nekrast software ten co tam mas odinstaluj a vyuzij treba toto… http://www.ope­noffice.org/cs/ Open Office kvalini kancelrsky balik je zdama v cestine co vic si muzes prat …:D

anonym

To máš z těch aktualizací, měj je legálně a si bez problémů.

mosoj

Zřejmě je někdo chytřejší.

arygnoc

chytrý program?

zlodejina je to, sofid, zlodejina.

keď budeš pracovať, tiež zadarmo?

led

„Chytrý“ program bol so súhlasom Microsoftu nastavený na polročnú, prípadne ročnú (nepamätám presne), aktiváciu, v rámci akcie počítačových časopisov CHIP, PCWORLD a podobne. Treba si čítať aj malé písmenká. Takéto akcie rôznych aktivácií „preview“ programov bývajú každý rok. Po skončení „preview aktivácie“ prejdú do základného neaktivovaného systému s možnosťou legálnej, platenej, aktivácie.
„Keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú.“
Dopadli ste ako Janíčko a Marienka v Perníkovej chalúpke. Sladkosti Microsoftu vám zachutili a zrazu ste zistili, že sa nemôžte ani pohnúť. A v peci už blčí oheň…
Ak nechcete platiť, kúpiť si aktivačný kľúč, rýchlo využite pootvorené dvere (čas do konca licencie) a utečte k dobrému a hlavne bezplatnému Libre Office (OpenOffice)