Andělé

Nainstalovala jsem si novou Mozillu Firefox,nelíbí se mi,prosím,jde si zpět nainstalovat původní mozillu a jak?Děkuji

Doplňuji:
Nejde mi nainstalovat pošták na emaily,když ráno zapnu pc a chci jít na email,nejde mi zadat má email.adresa,skáčou mi tam úpně jiné věci,asi jsem si hodně už zvykla na předchozí mozillu a někde najedu kamsi,kde mám pak tyto problémy.Moc vám děkuju za pomoc:-)

Nejlepší odpověď
anonym

pokud máte mozzilu firefox 4, tak doporučiji si ji nechat, je daleko rychlejší a nezatěžuje tolik počítač, dá se měnit design, atd.
jinak odpovím na otázku: stáhnete si např. ze slunečnice svoji starou verzi mozzili, ještě ji neinstalujete, teď odinstalujete stávající verzi a už můžete tu stahlou nainstalovat, jednoduchý návod- on-off-on
Doplňuji:
s tím pošťákem, jediné co ti poradím, tak je aby si ho nepoužívala, strašně zpomaluje počítač a je dost pravděpodobné, že obsahuje nějaké viry.
já být tebou bych ho hned odinstaloval

Další odpovědi
anonym

Takový uživatelsky pohled … Nová verze je sice podle testů desetkrát rychlejší, díky několika opraveným chybám i bezpečnější ale přesto půjde místo ní verze zastaralá protože se nová „nelíbí“… Asi špatná barva …

Dává to smysl ? Jaký ?

nebylo by snazsi a rozumnější spíše změnit nějakou tu drobnost co se vám nelíbí, než se vracet k zastaralé verzi?