Avatar uživatele
Andělé

Nainstalovala jsem si novou Mozillu Firefox,nelíbí se mi,prosím,jde si zpět nainstalovat původní mozillu a jak?Děkuji

Doplňuji:
Nejde mi nainstalovat pošták na emaily,když ráno zapnu pc a chci jít na email,nejde mi zadat má email.adresa,skáčou mi tam úpně jiné věci,asi jsem si hodně už zvykla na předchozí mozillu a někde najedu kamsi,kde mám pak tyto problémy.Moc vám děkuju za pomoc:-)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Kerberus, dědapetr, anonym před 4691 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

pokud máte mozzilu firefox 4, tak doporučiji si ji nechat, je daleko rychlejší a nezatěžuje tolik počítač, dá se měnit design, atd.
jinak odpovím na otázku: stáhnete si např. ze slunečnice svoji starou verzi mozzili, ještě ji neinstalujete, teď odinstalujete stávající verzi a už můžete tu stahlou nainstalovat, jednoduchý návod- on-off-on
Doplňuji:
s tím pošťákem, jediné co ti poradím, tak je aby si ho nepoužívala, strašně zpomaluje počítač a je dost pravděpodobné, že obsahuje nějaké viry.
já být tebou bych ho hned odinstaloval

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Takový uživatelsky pohled … Nová verze je sice podle testů desetkrát rychlejší, díky několika opraveným chybám i bezpečnější ale přesto půjde místo ní verze zastaralá protože se nová „nelíbí“… Asi špatná barva …

Dává to smysl ? Jaký ?

nebylo by snazsi a rozumnější spíše změnit nějakou tu drobnost co se vám nelíbí, než se vracet k zastaralé verzi?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek