eradaur

Nainstaloval jsem Skype v angličtině…nějaký nový program

a pochopitelně je pro mne anglický jazyk velkou neznámou. Stávající Skype bych odinstaloval a nainstaloval starou verzi, ale mám nevybraný účet 26 Euro a mám obavu, že novou instalaci účet vypadne z instalace. Poradíte ? Díky moc !
Doplňuji:
Program Skype jsem odinstaloval a nainstaloval podle rady… je to OK ! Dík !

Nejlepší odpověď
rynek878

stáhněte si tento,přeinstalujte tu vaší stávající verzi a měl by ste být automaticky přihlášený,nebo to udělejte,vše bude zachováno,vlastní zkušenost:

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/sky­pe/