čukotka

Nainstaloval jsem si Google Earth

Když si chci přiblížit nějaké místo,nejde mi to zaostřit,obraz je rozmazaný.Pora­díte mi?

Odpovědi
led

Treba si v nastavení upraviť rozlíšenie, ale pozor, čím je lepšie, tým je pomalšie. Záleží aj od oblasti, ešte stále sú na Zemi utajené oblasti, ktoré sú zámerne rozmazané.

Wortygen

úplně přiblížit to nejde. Buď počkej chvíli , nebo máš pomalý net :)

gepik

Myslím, že s rychlostí internetu se to nezlepší. Jen prostě ty obrázky nejsou v takovém rozlišení, aby jsi rozeznával detaily.