fortin

Náhražka mikrofiltru

Která textilie je tak hustá, aby zabránila průchodu prachu když z ní chci vytvořit filtr do vysavače? Ty papírové se mě zdají předražené.
Vhodný filtr je ze starého vysavače ale i ten má své za sebou.
Neporušenost zkouším vodou.

Nejlepší odpověď
kenyrts

hledal jsem hledal,samotného by mne to zajímalo,ale nic jsem nenašel krom tohoto materiálu,podle mne to má slušnou hustotu,jestli je to hloupost tak mi klidně vražte palec dolů,zdravím.
link:

Zdroj: http://www.ro­mak.cz/Pages/Ju­toveTkaniny/Ju­toveTkaniny.htm