Zhjkkk Rthjk

Jak se chovat v nahrávacím studiu?

Dobrý den. Budu natáčet jednu písničku, chci ji natočit fakt kvalitně. Cena je tak okolo 7 tisíc. Myslíte, že to odpovídá? Potřebuji poradit, jak se mám chovat. Nikdy jsem nenatáčel ve studiu. Je to náročné? Mohl bych si vzít s sebou kámoše? Když se nahrává zpěv? Je to těžké?

Nejlepší odpověď
Drap

Vše se dozvíš na místě. V různých studiích mohou být i odlišné podmínky. Kamaráda si klidně vezmi, ale musí počítat s tím, že při nahrávání bude čekat venku.

Další odpovědi
nyjono

Předně bys měl napsat otázku, když je nad okénkem napsáno: Položte novou otázku.
Proč máme rozklikávat každý nesmysl, abychom se dověděli, na co se ten někdo ptá???
A … na tvé otázky ti odpoví v nahrávacím studiu.
Jak se máš chovat? OMG. Normálně.
Na co ptáš v otázce > Když se nahrává zpěv?
Kámoše si s sebou pravděpodobně vzít můžeš.
A co by mělo být těžké? Zpívat do mikrofonu? Poprvé to asi snadné není pro nikoho.
A v mezičase si zopákni pravidla ČJ.