Nahrát CD na DVD nosič?

Ahoj, chtěl bych ve starším CD přehrávači pouštět CD s hudbou, kterou mám ve formátu MP3 na počítači. Doma mám k dispozici jen DVD nosiče. Stačí v Neru zadat vytvořit CD a bude mně to na starším CD přehrávači fungovat?

Nejlepší odpověď
jarčáč

To je hned několik otázek najednou.
Na DVD nosič ti Nero nedovolí vypálit CD audio, ale data v MP3 ti to vypálí. Pak ještě záleží na tom jak starý CD přehrávač máš,protože tady by mohl být problém.Pokud přehrávač nepodporuje DVD, tak si MP3 nahrávky přes něj neposlechneš.

Další odpovědi
Dandi

Pokud máte pouze CD mechaniku, tak DVD fungovat nebude. Pokud v NERU převedete mp3ky, tak takto převedené CD fungovat bude.

Attack-design

nebude nepřehraje ti dvd