Luke19

Nahrání zvuku ze zvukové karty v mp3

Jaký program použít pro nahrávání zvuku ze zvukové karty do formátu mp3 (potřebuji to pro prezentace). Mám audacity, ale tam mi to dělá problémy s převodem zvuku do mp3

Odpovědi
cochee

Já audacity neznám, ale zkus tedy v něm uložit jiný formát, asi podporuje wav? A wavy pak překonvertuj do mp3 jiným programem, já používám Exact Audio Copy (on je sice primárně určen na ripování CD, ale samostatně převádět wav na mp3 umí taky) ve spolupráci s lame kodekem. On by stačil samotný lame, ale ovládá se pomocí příkazového řádku a to jsem líný se s tím babrat.