Nahrála jsem si na flešku dokument z TV ,jak nyní z té flešky film stáhnout do PC ? Nyní je v _.dvr

…a nelze pustit. TV máme satelitní. Film je dokument pro mě nutný ke studiu jisté problematiky – šířit jej nehodlám 😉 . Moc díky za radu.

Odpovědi
anonym

zkuste todle:
http://pc.porad­na.net/f/view/468454-ulozte-nahrany-tv-porad-z-windows-media-center-jako-neco-normalniho

anonym

stáhněte si do počítače přehrávač VLC MEDIA PLAYER

ten umí soubor *.dvr bez problému otevřít a přehrát

konvertovat formáty z jednoho do druhého je zdlouhavé, nepohodlné a zbytečné (nemluvě o tom že při každé takové konverzi videa do jiného formátu se o něco sníží jeho kvalita)