ivzez

Google Váš obrázek použije jen pro vyhledání podobných obrázků.
Neuloží jej a nebude jej nabízet ve výsledcích vyhledávání.
(Obdobně s dalšími obrázky: indexuje je, vyhledává, ale nenahrává
je na svůj server, ponechává je v původním umístění.

ivzez

Odkaz mi nefunguje.

orestez

…v původním umístění by se myslelo úložiště, ze kterého byl soubor odeslán. V tomto případadku by to byl placatý mobil. Tak to ale nefunguje. Google asi používá nějaké své cache, přitom celý obrázek v původní podobě s dalšími atributy nelze zobrazit, než ten, který jsem nahrál sem.

annas

Mně jde odkaz otevřít.

ivzez

Mám teď v prohlížeči PaleMoon něco rozděláno a k tomu jsem potřebovala otevřít hodně panelů (snad 30) → možná je moc vytížený…

Zkusím to později v jiném prohlížeči.

orestez

Mě se stalo právě něco podobného. V placce, PC jsem lenošnej pouštět. Prohlížeč ghostery zde na odpovědích jinak funguje dobře, ale dnes jsem chtěl reagovat v #komentáře a napůl displeje se zobrazilo přihlašovací formulář pro mobilní stránky. Musel jsem ukončit víc aplikací, různé google, až pak to šlo. No, nezkoušej, tam je ve vyhledávacím poli jen malý náhled.

Jinak už jsem na internetu našel ty svoje hodinky. A to díky fotoaparátu. Dole na ciferníku jsou písmena, čísla, jinak bych si toho nevšiml. Tak jo, zatím, ahoj a brou.

orestez

Mě se odkaz otevřel v jiných prohlížečích, i s tím černým kloboukem v Chrome. Je to zajímavé.

No hobby kategorie jsem zvolil jen kvůli hobby prohlížet si krásné hodinky se skutečným strojkem. 🙂