Nahradí do budoucna prstové boty dámské lodičky?

http://www.prstove-boty.cz/images/new­s/test-3-obrazek-10.jpg

Nejlepší odpověď
ivzez

při příjímání svátosti na nedělní mši

Nenahradí,
ale tahle varianta se mi tak líbí,
že jsem nedokázala odolat…

Další odpovědi
gecco

jiní...

Já myslím, že nenahradí – to by totiž nebyly vidět nalakované prstíky na nohou těch dam…
😉

zjentek

jiní...

to se musíš zeptat svých nejlepších kámošek ..i když, někdo by to tady mohl vědět.

marci1

jiní...

Jedině že by dámské lodičky nahradily „prstové lodičky“. Už je vidím ! 🙂

Michálek1245

To si určitě nemyslím. Za mě si myslím, že jsou přijatelnější verze třeba dámské kožené espadrilky, které jsou dle slov mé ženy „pohodlné jako prase a už nikdy nechci nosit lodičky“. No, asi se mi ten dárek k Vánocům docela povedl, takže se sebou můžu být docela příjemně spokojený. :) Nejlepší Valentýnský dárek, co si v poslední době pamatuji. :)

anonym

gecco- http://www.aha­online.cz/cla­nek/zhave-drby/90648/urozeny-trapas-monacka-princezna-caroline-prisla-v-gumovych-botkach-s-prsty.html

anonym

marci1 – Celkem chápu, že jde o sportovní obuv, já jenom, že jsem viděla jednu slečnu uprostřed města takto oděnou, měla normální džíny a všechno, až na ty"lakýrky", které mě trochu rozesmály a zároveň mě to přimělo k zamyšlení, jelikož jsem nikdy před tím nic podobného neviděla…