Nahrada za S. SEAGALA herce

Tak jsem se podival na film od Seagala Dnes zemřeš.Pak jsem nevedel,na co že jsem se to dival.Bezducha slátanina vo ničem.A konecne jsem to pochopil, a přiznal,sice nerad ,že Seagal je už mimo, on už je nějaký efko ,a né céčkovej,jak nekde psaly. Tak mi prosim Vas dejte typ na jeho nahradnika za něj, může to být i zcela neznamy herec.Moc děkuji.

Odpovědi
anonym

Jsi producent nebo režisér a hodláš Seagala přeobsadit???
😁
Prostě se dívej na jiné filmy…

Emefej

Sagvan Tofi.

iceT

Podívat se můžeš na jakýkoliv film,kde se lidi bijou hlava nehlava,a je jedno kdo tam bude hrát,jestli Seagal nebo jinej bijec.
Třeba by tě uspokojil Scott Adkins,například v Assassinations games se předvedl hezky,společně s Van Dammem,který měl po dlouhé době slušný film.
Statham by taky nebyl k zahození,ale nepíšeš či ti jde jen o herce nebo o ty bojůvky.Seagala totiž může nahradit skoro kdokoliv,kdo má ve scénáři pár bitek.