daro

Náhrada škody

Jak formulovat žádost o odpuštění náhrady škody za léčbu,kterou požaduje zdravotní pojištovna od mého nezletilého syna,který způsobil spolužákovi zranění?

Nejlepší odpověď
anonym

V první řadě se podívejte, zda nemáte připoještění na toto riziko v pojištění domácnosti. Pokud ano, vyřešila by tuto lapálii pojišťovna.
Nevěřím, že zdravotní pojišťovna od vymáhání škody upustí. Chcete-li to přesto zkusit, tak žádost pošlete klidně formou dopisu, kde uvedete, o co se jedná, z jakého důvodu bylo takto rozhodnuto a uvedete argumenty, na základě kterých požadujete, aby od vymáhání částky po Vás bylo upuštěno.