ŠakDobrýDen

Náhodné sekání notebooku, zvuk jde, obraz seklý, spotify jde i ovládat přes mobil?

Notebook se náhodně sekne, klidně i pár minut po zapnutí. Probíhá to tak že je vše ok, pak se zobrazí načítací kolečko místo kurzoru, nejde už na nic kliknout. Po pár vteřinách se nedá hýbat už ani myší, zvuk stále jde, když mám puštěné Spotify, mohu ho dokonce ovládat přes mobil, měnit písničky atd. Zkratky fungují přeš Fn pouze na vypnutí a zapnutí obrazovky a podsvícení klávesnice. Nevím co si o tom myslet :D

Mám podezření na HDD, ale když jsem ho testoval programem přímo od Seagate tak vše vyšlo ok. Provedl jsem obnovu win10 s uplným smazáním dat.

Má někdo zkušenosti s tímto typem „poruchy“ ?

Odpovědi
gecco

Stáhni a nainstaluj si Speccy ( https://www.pi­riform.com/spec­cy ) a zkontroluj si teploty (položka Summary).
Ale na disk to nevypadá…
😉

ŠakDobrýDen

jak říkám sekne se to kdy chce, i když je ntb studený :)
teploty:
graf.karta: 53°
HDD:40°
MotherB: 62°
CPU: 63°

gecco

OK…
😉
Osobně bych odhadnul problém na paměť nebo MB, takže – stáhni si Memtest ( http://www.mem­test.org/#dow­niso ) a otestuj RAM.
Nebo – máš-li, otestuj jiné moduly.
Pokud je notes v záruce, nech to, případně, na servisu.