ten který je

Náhoda nebo symbol?

Co si o tom myslíte?
http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/221658-nejvetsimu-zvonu-sveta-a-symbolu-miru-upadlo-srdce.html

Odpovědi
mojitek

a o jakou náhodu jde?

anonym

myslím že únava materiálu,každé srdíčko může zaklopýtnout a přesto se dá léčit a neznamená to nutně smrt
Doplňuji:
začas si nikdo nevzpomene,jen v kronice zůstane záznam a život poběží dál

poa.li

Jaky symbol by se dá brát úplně všechno. V tomhle případě – zvon je věc, o které ví mnoho lidí, protože ho slyší. Upadne mu srdce – oněmí.

anonym

No ještě že to nespadlo tomu jeho německýmu římanovi na čapu.

Terryle

Teď je to náhoda. Symbol se z toho stane, jestli se v blízký době začne dít něco škaredýho…
Věcem dáváme významy jen my sami, my z nich děláme symboly. Záleží na okolnostech.