Kamulína

Je to náhoda nebo pravda?

Myslíte si že to je náhoda nebo má nějaké 'schopnosti!?: Moje kamarádka si minulý rok přála bouřku protože tam bylo týden jen teplo a za půl hodiny se čistá obloha zatáhla a začla bouřka. Předpověď počasí nikde nehlásila bouřky jen sluníčko. Za dva měsíce jsme to chtěli jen tak ze srandy vyzkoušet a zase přišla bouřka.

Nejlepší odpověď
zjentek

byla to náhoda, ale určitě je to pravda ,)

Další odpovědi
anonym

Pokud nejde o náhodu, kamarádka by si mohla slušně vydělávat na pouštích…
😁
Samozřejmě, že je to náhoda.
Resp. – kámoška může být citlivější na změny počasí, takže je lépe odhadne – ale rozhodně je nevyvolává.
😉

Psychotic

Společnost Jamese Randiho nabízí jeden milion dolarů komukoli, kdo prokáže, že má nadpřirozenou schopnost. Řekni kamarádce, ať si je najde na internetu a napíše jim. Pokud vážně dokáže přivolat bořku, bude z ní milionářka a světová superhvězda. Zvaž to. Myslím, že i pokud ji přivolá 1× z 10 pokusů, bude to na tu cenu stačit.

zzzzz

Je to určitě čarodějka:-)))

Mohla by si pro mě přát nové auto, prosíííííííííííííím 🙂
Doplňuji:
Já si celou dobu myslela, že je Honsová úplně dutá, a ona ji to přitom ta tvoje kámoška tak kazí:-((

marci1

Nelze odpovědět. Většinou, když je dlouho velké teplo, dusno přijde nějaká bouřka. 🙂

mosoj

Tak to zkus ještě vícekrát a dej vědět. U nás je sucho , pozvu si vás.

led

Druhý obchodník s deštěm,
http://www.csfd­.cz/film/18713-obchodnik-s-destem/
ak poznáte prírodu, viete čítať z náznakov, môžte sa smelo zahrať na rosničku a privítať dážď. Stačí len vhodne načasovanie.
bola som svedkom stávky, keď pracovník odmietol vedúcemu prácu s elektrinou vonku, že presne o 2 hodiny bude pršať. Mal pravdu, presne na minutu začalo pršať.
Na otázku mi povedal, že stačilo pozorne sledovať prírodu, meteospravodajstvo (smer vetra) a príznaky blížiaceho sa dažďa. Je to otázka skúsenosti.
Aj ten somár z roprávky o kráľovskom hvezdárovi vedel, keď vtáci lietajú prízemným letom a Kriváň sa hrbí, že do nečasu neradno chodiť, príde búrka…