Avatar uživatele
Kamulína

Je to náhoda nebo pravda?

Myslíte si že to je náhoda nebo má nějaké 'schopnosti!?: Moje kamarádka si minulý rok přála bouřku protože tam bylo týden jen teplo a za půl hodiny se čistá obloha zatáhla a začla bouřka. Předpověď počasí nikde nehlásila bouřky jen sluníčko. Za dva měsíce jsme to chtěli jen tak ze srandy vyzkoušet a zase přišla bouřka.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, Cumacek před 3557 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

byla to náhoda, ale určitě je to pravda ,)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Pokud nejde o náhodu, kamarádka by si mohla slušně vydělávat na pouštích…
😁
Samozřejmě, že je to náhoda.
Resp. – kámoška může být citlivější na změny počasí, takže je lépe odhadne – ale rozhodně je nevyvolává.
😉

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zzzzz Nahlásit


Avatar uživatele
Psychotic

Společnost Jamese Randiho nabízí jeden milion dolarů komukoli, kdo prokáže, že má nadpřirozenou schopnost. Řekni kamarádce, ať si je najde na internetu a napíše jim. Pokud vážně dokáže přivolat bořku, bude z ní milionářka a světová superhvězda. Zvaž to. Myslím, že i pokud ji přivolá 1× z 10 pokusů, bude to na tu cenu stačit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

Je to určitě čarodějka:-)))

Mohla by si pro mě přát nové auto, prosíííííííííííííím 🙂
Doplňuji:
Já si celou dobu myslela, že je Honsová úplně dutá, a ona ji to přitom ta tvoje kámoška tak kazí:-((

Upravil/a: zzzzz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Nelze odpovědět. Většinou, když je dlouho velké teplo, dusno přijde nějaká bouřka. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Tak to zkus ještě vícekrát a dej vědět. U nás je sucho , pozvu si vás.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Druhý obchodník s deštěm,
http://www.csfd­.cz/film/18713-obchodnik-s-destem/
ak poznáte prírodu, viete čítať z náznakov, môžte sa smelo zahrať na rosničku a privítať dážď. Stačí len vhodne načasovanie.
bola som svedkom stávky, keď pracovník odmietol vedúcemu prácu s elektrinou vonku, že presne o 2 hodiny bude pršať. Mal pravdu, presne na minutu začalo pršať.
Na otázku mi povedal, že stačilo pozorne sledovať prírodu, meteospravodajstvo (smer vetra) a príznaky blížiaceho sa dažďa. Je to otázka skúsenosti.
Aj ten somár z roprávky o kráľovskom hvezdárovi vedel, keď vtáci lietajú prízemným letom a Kriváň sa hrbí, že do nečasu neradno chodiť, príde búrka…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek