Dick

Nahmatal jsem si v šourku něco jako třetí varle…co to může být???

Nahmatal jsem si v šourku něco jako třetí varle.Když to trochu stisknu,nějak to nebolí jako když stisknu varle.Určitě se v nejbližší době vydám k lékaři ale neví tu někdo co by to mohlo být????

Nejlepší odpověď
gecco

Nádor…
Rozhodně s návštěvou lékaře neotálej…!

Další odpovědi
anonym

gecco nestraš. Záleží jestli ta bulka je na šourku nebo v šourku. Doporučuji zhlédnout samovyšetření varlat : www.youtube.com/wat­ch?v=bdh_tQqbBxE

Nechápavé

Urychleně k doktorovi

bolak

Varikokéla, novotvar, pseudotumor… těch možností je. Třetí varle to asi nebude, když to nebolí, ale i to by bylo možný, znám člověka kterej fakt má 3 varlata (namoduši) :)

gecco

Barbakane – nestraším…
😉
Resp. – rozhodně je lepší jej drobným ´vylekáním´ dostat k doktorovi ´ihned´ – i kdyby to byl jen absces v kůži šourku, než aby otálel a případný nádor případně metastázoval…