mrchorchoj

Nahmatal jsem si bulku na prsu – co to muze byt?

V leve dolni casti leveho prsu jsem si nahmatal pomerme tvrdou „pohyblivou“ bulku.Pri stisku mirne boli. Vim, ze rakovinu prsu muzou mit i muzi, tak se radsi ptam. Pro jistotu si zabehnu i k obvodakovi.

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Dobře uděláš.

Další odpovědi
anonym

je dobře, že je pohyblivá, může to být jen tuková bulka, to je poměrně často, ale běž co nejdřív, ať se zbytečně nenervuješ

Reezo

s největší pravděpodobností to bude tuková bulka, ale preventivně by se měl nechat prohlédnout každý, jestli nehrozí, nebo do budoucna nebude hrozit propuknutí této nemoci…

anonym

No, nejspíš to je bulka, když sis ji nahmatal. Přece nemůžeš čekat, že Ti tu někdo bez vyšetření a na dálku stanoví diagnózu. Taková bulka nemusí hned znamenat to nejhorší, ale každopádně zajít k lékaři je více než rozumné. I tuková bulka může svým růstem tlačit na okolní tkáň a nadělat tak slušnou „paseku“.