Juubi00

Náhlá změna názoru.

Mamka měla se svím přítelem skvělí vztah. Dneska najednou její přítel zavolal že se chce rozvést, že je přehlížen. Přitom my si ho všímáme a opravily sme chalupu. Nevim co mam dělat. Mamka je nešťastná. Ani nejsou manželé! Prosím je to akutní! Co mám udělat abych je udržel sobě?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Především se přítel nemůže rozvést, protože nejsou s maminkou manželé. Jestli mamince jen zavolal a nedokázel jí to říct do očí, nebude to asi moc charakterní člověk. Maminka je určitě hodně nešťastná, ale možná je lépe když si to protrpí teď a vyhne se ještě většímu zklamání. Ty nemůžeš udělat v podstatě nic, jen se snažit být mamince oporou ( a taky se trošku polepšit v pravopisu ). On ten vztah asi zas tak moc skvělí/ý nebyl, když se ho přítel snadno vzdává.